l2apocalypse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

l2apocalypse

BEST SERVER 4 EVER
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)

Go down 
+3
Shefa-Voastra
Deea
DonGra$u
7 posters
AuthorMessage
DonGra$u

DonGra$u


Posts : 2
Join date : 2008-04-09

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 4:51 pm

turcu nush ce plm lucreaza la srv !!!!!si auzii de la Doabl0 ca o sa se dea wipe !!!!!!!si intrun fel e bn!!!! dropu la rust
o sa fie de 25 de rust toata saptamana si un rb pt token asa ca lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Deea

Deea


Posts : 7
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 5:13 pm

Am sa ajung la ideea k un serv de ro k acesta nu o sa vedem niciodata pacat....Sad Sad Sad Sad Sad Sad Mda ... dak va fi cum zice gras nu prea mai vad fun in acest serv Sad Sad Sad Sad Sad ... kkt ... a fost o data...Cred k ma duc napoi pe infogate ... pacat a fost un serv frumos ...Era prea frumos k sa fie adevarat:( Sad Sad




VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) 92148463hd7
Respecta Ce Nu Poti Umili...!!!/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'````
VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Cpm3gw9
Back to top Go down
DonGra$u

DonGra$u


Posts : 2
Join date : 2008-04-09

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 5:31 pm

ma deci stai asa sa vedem daca e de bn sau nu si daca eu as fi in locu lu turcu nu as da gm asa usor dupa cum vedeti nici unu din ei nu posteaza nimik pe forum .......deci si prin urmare asa zisiii gm sunt de fapt niste papagali:)))))!!!!acu sa vedem daca au reusit ceva!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Deea

Deea


Posts : 7
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 5:40 pm

Acusi am 24 de ore de cand tot geana pe site stau dorm 2-3 ore intru again si nimikkkkkkkkkkkk ... nu am mai vazut in viatza mea asa ceva Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad






VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) 92148463hd7
Respecta Ce Nu Poti Umili...!!!/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'````
VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Cpm3gw9
Back to top Go down
Shefa-Voastra

Shefa-Voastra


Posts : 8
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 6:54 pm

Nici eu nu mai joc daca se da wipe
Back to top Go down
Deea

Deea


Posts : 7
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 7:04 pm

Sa dat deja ... eu una nu ma mai joc ... Pt ce sa ma joc k peste 2 saptamani sa se deie iara mai bine joc cs...



VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) 22279216mk0
Respecta Ce Nu Poti Umili...!!!/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'````
VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Cpm3vp3
Back to top Go down
Deea

Deea


Posts : 7
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 7:17 pm

Noi stam geana' pe forum sa vedem dak ii da drumu si serv este on si nimeni nu a anuntzat nimik .... Misto.... lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
TooLate4You




Posts : 1
Join date : 2008-04-09

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 8:11 pm

Deci putetzi intra din nou pe srv si fara teama k se va da din nou whipe.A fost o problema la server si am fost nevoiti sa dam unul asa k nu avetzi dc sa va temeti. Very Happy
Back to top Go down
Mapheus




Posts : 5
Join date : 2008-04-09

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: neah   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 8:30 pm

nu mai are rost..am farmat 1 sapt zii si noapte sa fac infinity bow+30..lethal set si toate accesorryle+30..si acuma nu maiam nik..mda bv voua.nu mai jok..plm
Back to top Go down
Deea

Deea


Posts : 7
Join date : 2008-04-08

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 8:43 pm

TooLate4You wrote:
Deci putetzi intra din nou pe srv si fara teama k se va da din nou whipe.A fost o problema la server si am fost nevoiti sa dam unul asa k nu avetzi dc sa va temeti. Very Happy


Sa zicem k nu se da again ... dar dak iara apare o problema ce facem atunci iara de la 0... scz k eu zic asta k eu nu am muncit deloc dar nu imi convine pt k ops ma ajutat si el a farmat mult si pt mine si pt el ... deci ce se intampla dak apare again o problema? Sad Sad Sad Sad ...Infine eu ma pun la somn poate cand ma trezesc pe la 4 dimi ma apuc...si eu...Si apropo conturile puteau sa ramana din cate am citit eu pe pe un forum despre cum se face serv de l2...
Back to top Go down
Mapheus




Posts : 5
Join date : 2008-04-09

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: MAH!   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 12:03 pm

mah da dc TuRcU nu a facut un backup??un storedata sa salveze datele PLM...am lucrat sa facem conturile ale ce draq...
Back to top Go down
NKhrone

NKhrone


Posts : 4
Join date : 2008-04-10

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 5:32 pm

ii dau dreptate lu' Marpheus cu backupu xD
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 14
Join date : 2008-03-04

VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 4:58 pm

nu aveam cum sa fac backup core avea la drop nush cum 5000000 de epic totem si toti vati dus acolo nimeni nu mea spus .. sry de wipe dar a fost ultimul
Back to top Go down
https://l2apocalypse.forumotion.com
Sponsored content





VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Empty
PostSubject: Re: VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)   VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;) Icon_minitime

Back to top Go down
 
VAD CA NU AFLARATI INCA!!!!!VA ZIC EU!!!!!;)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
l2apocalypse :: General Talk-
Jump to: